Elolvastam és elfogadom
az adatvédelmi nyilatkozatot

Hírek Raktáros álláslehetőség a Budafernél

Budaörsi telephelyünkre bádogos tapasztalattal rendelkező raktáros munkatársat keresünk kiemelt bérezéssel.

 Főbb feladatok, munkák:
o Építőipari/Bádogos anyagok mozgatása, kiadása, bevételezése
o Raktári áru összekészítése, komissiózás
o Beérkező áruk átvétele mennyiségileg, minőségileg
o Vevők kiszolgálása raktár területén
o Tehergépjárművek targoncával történő rakodása
o Komissiózott tételek és kiszállításra kész tehergépjárművek utólagos ellenőrzése
o Rábízott raktári terület kezelése, rendben tartása
o Raktári tevékenységekkel kapcsolatos dokumentációk elvégzése

Álláshoz tartozó elvárások:
o Targoncavezetői engedély (OKJ bizonyítvány) minimum 1 éves gyakorlattal
o Megbízhatóság, lojalitás
o Precíz, pontos munkavégzés
o Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
o Bádogos vagy tetőfedő szakmunkás végzettség és szakmai tapasztalat
o Profilozógép és élhajlítógép ismerete
o Nehézgépkezelő OKJ
o Számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Microsoft Outlook)
o Angol és/vagy német nyelvtudás
o B/C kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:
o Jelentős magyarországi múlttal rendelkező cég biztonsága
o Hosszútávú munkalehetőség
o Versenyképes jövedelem
o Fejlődési lehetőség

Az állásra jelentkezni az office@budafer.hu email címen vagy a 06-30-150-20-00 telefonszámon lehetséges.